Ana sayfa

POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD şirket Profili

şirket Profili

Possr İthalat ve İhracat Ticaret A.Ş. 2010 yılında kurulan. Guangzhou Guangzhou. Çin. Biz otomatik sensörler, Anahtarlar, Motorlar, Enjektörler, Ateşleme bobinleri, Hava yastığı spiral kablo alt assy, ​​Yakıt pompaları, Hava debimetreler, Motor Silindir Conta, Oksijen sensörleri, Gergi, Motor Triger kayışı, Rulman için profesyonel bir üretici ve tüccar olmuştur Motor rakoru, Su pompaları, Bilyalı mafsallar, Yakıt filtreleri, Şasi parçaları, Motor parçaları, vb.

Dokuz yıllık geliştirmeden sonra, Volkswagen, Audi, BMW, Porsche motor ve şasi parçalarının araştırma ve geliştirme, tasarım, marka geliştirme, OEM standart üretim, ithalat ve ihracat satışlarından biri olarak odaklandı. Satış sonrası hizmetlerini iyileştirmeyi ve marka ürünlerinin katma değerini sürekli olarak geliştirmeyi taahhüt etti. Sektörde tanınan tecrübesi vardır, mükemmel otomobil parçaları marka operatörünün gücüne sahiptir.

MANER, yarım mil, şanzıman mili, zamanlama seti, döner kol, ateşleme bobini, solenoid valf, üfleyici, amortisör, piston düzeneği, ön tekerlek yatağı, su pompası serisi, tamir paketi serisi, silecek, makineyi kapsayan yaklaşık iki bin ürün geliştirdi Müşterilere birinci sınıf hizmet veren 60.000 km'lik iki yıllık bir garanti vaat eden ayak tutkalı vb.

Guangzhou baosen otomobil parçaları co., Ltd. (MANER) art arda "guangdong eyaleti shou sözleşme ve kredi girişim", "guangdong otomobil satış sonrası servis endüstrisi derneği direktör birimi" ve "guangzhou otomobil başkan yardımcısı ünvanını kazandı parça sanayi derneği ". Kanton fuarı durmak için yurtiçi ve yurtdışındaki arkadaşları çekerek büyük bir tepki aldı, oybirliğiyle övgü aldı.

MANER, otomobil satış sonrası pazarında ilk yüksek kalitede marka üretmeyi taahhüt eder. Şirket kavramı, teknoloji, hizmet, ürün, temel değer olarak fiyat, merkez olarak tüm müşteri talepleri.

"Odak, çok profesyonel" olduğu için MANER, uzun yıllar boyunca "mükemmel hizmet kalitesi, samimi işbirliği, yüksek verimlilik, mükemmel hizmet" iş felsefesine, "özenle hizmet vermek, işletmenin temel değerini karşılamak" ve sürekli çaba sarf etmek Ulusal otomobil parçaları sektöründe iyi bir kurumsal marka imajı oluşturmak, birçok müşterinin güvenini ve övgüsünü kazandı. Desteğiniz ve dikkatiniz için teşekkür ederiz!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2010.POSSR İTHALAT & İHRACAT TİCARET LTD.ŞTİ. LTD.ŞTİ. 8 yıldan bu yana, Volkswagen, Audi, Porsche, tasarım, marka geliştirme, OEM imalat, ithalat ve ihracat satışlarının motor parçaları ve şasi parçalarına odaklanıyoruz. .

Ürünlerimiz; Motor Sistemleri, Yakıt Sistemleri, Soğutma Sistemleri, Yağlama Sistemleri, Direksiyon Sistemleri, Lastik ve Tekerlekler, Süspansiyon Sistemleri, Fren Sistemleri, Elektrik Sistemleri, Ateşleme Sistemleri, Marş Sistemleri, Lambalar ve Boynuzlar, Gösterge Panelleri, Silecekler ve Yıkayıcılar, Isıtma & Klima Sistemleri, Elektronik Parçalar, ECU, Kavramalar, İletim Sistemleri, Tahrik Mili Takımları, İç Döşeme Parçaları, Karoseri Aksesuarları vb.

Başlıca ihracat pazarlarımız arasında Nijerya, Rusya, Suudi Arabistan, Irak, Türkiye, Hindistan, Polonya, İzlanda, Avustralya, Orta Doğu vb. Pek çok müşteri iyi ürün kalitesi ve uygun fiyat nedeniyle bizimle sürekli sipariş veriyor.

Çin POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD şirket Profili Çin POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD şirket Profili Çin POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD şirket Profili Çin POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD şirket Profili
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Şirket ticaret

Markalar : MANER POSSR

No. Çalışanları : 100~120

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD Sertifikalar Çin POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD Sertifikalar Çin POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD Sertifikalar Çin POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD Sertifikalar