Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
İş türü: Şirket ticaret
Markalar: MANER POSSR
No. Çalışanları: 100~120
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

 

Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co., ltd 2008 yılında kuruldu.Almanya Uygulamaları İçin Profesyonel Bir Üretici ve Ticaret Şirketi Inelectronic Parçaları.

 

Firmamız Su Pompası, Motor Takozu, Motor Yağ Soğutucusu, Yakıt Pompası, Ateşleme Bobini, Buji, Kontrol Kolu, Burç, Sensör, Pencere Anahtarı, Fan Motoru, ABS Sensörü, 10 Yıldan Fazla Teknik Ve Kaide Üretiminde Uzmanlaşmıştır. İhracat Tecrübemiz, Ana Ürün Gruplarımız Otomotiv Tahrik Sistemi, Direksiyon Sistemi, Süspansiyon Sistemi, Motor Sistemi, Soğutma Sistemi ve Diğerleridir.Yatırım Yapıp Katıldığımız Fabrikalar ISO9001: 2000 ve TS16949 Belgelerini Aldı.Müşterilerimize Profesyonel Hizmet, Hızlı Cevap, Zamanında Teslimat, Mükemmel Kalite ve En İyi Fiyat Sunuyoruz.Her Müşteriye Memnuniyet ve İyi Kredi Önceliğimizdir.Ürünlerimiz Afrika, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya Ülkelerinde Çok İyi Satılmaktadır.

'Önce Müşteri, İleriye Geçin' İş Felsefesine Bağlı Kalarak, Bizimle İşbirliği Yapmak İçin Evden ve Yurt Dışından Müşterilerimizi Saygılarımızla Karşılıyoruz.

 

 

Çin Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd şirket Profili 0

 

 Dokuz yıllık geliştirmeden sonra, şirketlerden biri olarak Volkswagen, Audi, BMW, Porsche motor ve şasi parçaları araştırma ve geliştirme, tasarım, marka geliştirme, OEM standart imalat, ithalat ve ihracat satışlarına odaklanmıştır. satış sonrası hizmeti iyileştirmek ve markalı ürünlerin katma değer alanını sürekli geliştirmek.Sektörde tanınan tecrübeye sahip, mükemmel otomobil parçaları marka operatörü gücüne sahiptir. 

 

 

YÖNETİCİ yarım mil, şanzıman mili, zamanlama seti, salıncak kolu, ateşleme bobini, solenoid valf, üfleyici, amortisör, piston montajı, ön tekerlek yatağı, su pompası serisi, onarım paketi serisi, silecek, makine ayağı kapsayan yaklaşık iki bine yakın ürün geliştirmiştir. tutkal, vb. iki yıllık 60.000 km garanti vaat ediyor ve müşteriler için birinci sınıf hizmet sunuyor.

 

Çin Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd şirket Profili 1

 

 

Guangzhou Porsun İthalat ve İhracat Ticaret Ltd.Şti.(YÖNETİCİ) art arda "guangdong eyaleti shou sözleşme ve kredi kuruluşu", "guangdong otomobil satış sonrası hizmet endüstrisi derneğinin daimi direktör birimi" ve "guangzhou otomobil parçaları endüstrisi derneğinin daimi Başkan Yardımcısı" unvanlarını kazandı.Kanton fuarı büyük tepkiler aldı, yurtiçi ve yurtdışındaki dostları durdurmaya çekerek, oybirliğiyle büyük övgü aldı.

 

Çin Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd şirket Profili 2

 

YÖNETİCİ otomobil yenileme pazarında birinci sınıf kaliteli markayı inşa etmeye kararlıdır.Konsepte, teknolojiye, hizmete, ürüne, fiyata temel değer, tüm müşteri taleplerine merkezdir.

 

Çin Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd şirket Profili 3

 

 

"Çünkü odak, çok profesyonel", yıllarca YÖNETİCİ "mükemmel kalite, samimi işbirliği, yüksek verimlilik, kusursuz hizmet" iş felsefesine bağlı kalmak, girişimin temel değerinin "özenle hizmet, talebi karşılamak" ve aralıksız çaba sarf etmek, birçok müşterinin güvenini kazanmak ve övgü, Ulusal otomobil parçaları endüstrisi iyi bir kurumsal marka imajı oluşturur. Desteğiniz ve ilginiz için teşekkür ederiz!

 

 

Çin Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd şirket Profili 4

Geçmiş
2010.POSSR İTHALAT & İHRACAT TİCARET LTD.ŞTİ. LTD.ŞTİ. 8 yıldan bu yana, Volkswagen, Audi, Porsche, tasarım, marka geliştirme, OEM imalat, ithalat ve ihracat satışlarının motor parçaları ve şasi parçalarına odaklanıyoruz. .

Ürünlerimiz; Motor Sistemleri, Yakıt Sistemleri, Soğutma Sistemleri, Yağlama Sistemleri, Direksiyon Sistemleri, Lastik ve Tekerlekler, Süspansiyon Sistemleri, Fren Sistemleri, Elektrik Sistemleri, Ateşleme Sistemleri, Marş Sistemleri, Lambalar ve Boynuzlar, Gösterge Panelleri, Silecekler ve Yıkayıcılar, Isıtma & Klima Sistemleri, Elektronik Parçalar, ECU, Kavramalar, İletim Sistemleri, Tahrik Mili Takımları, İç Döşeme Parçaları, Karoseri Aksesuarları vb.

Başlıca ihracat pazarlarımız arasında Nijerya, Rusya, Suudi Arabistan, Irak, Türkiye, Hindistan, Polonya, İzlanda, Avustralya, Orta Doğu vb. Pek çok müşteri iyi ürün kalitesi ve uygun fiyat nedeniyle bizimle sürekli sipariş veriyor.

Hizmet
MANER Servis konsepti

Öncelikle müşteriye saygı duymak, müşteriyi anlamak, ürün ve hizmetlerin müşteri beklentilerini aşmaya devam etmeye devam etmek, müşterileri sonsuza dek ortak yapmak. Bu bizim her zaman ısrar etti ve hizmet anlayışı tarafından savundu. İkinci olarak, müşteri her zaman ilk sırada, müşteri emtia alıcıları, sorun yaratan değil;

İkincisi, müşteri her zaman önce haklıdır, müşteri emtia alıcılarıdır, sorun yaratan değildir, İkincisi, müşterilerin ihtiyaç ve ilgi alanlarının en çok farkında olanı, şirketlerin bilgi toplamak için ihtiyaç duydukları şeydir; Tutarlı "doğal", tüm müşterilerle aynı müşteri kavgasıdır.

Üçüncüsü, müşteri memnuniyetinin üç unsuru: emtia memnuniyeti: malların kalitesinden memnun olan müşterileri ifade eder. Hizmet memnuniyeti: satın alınan malların satış öncesi, satış, belirli bir tavrın satış sonrası hizmeti için müşteriyi ifade eder. mallar ne kadar mükemmel olursa olsun, piyasada göründüğü zaman fiyatı makul, hizmete güvenmek zorundadır. "Satış sonrası servis sürekli müşteri olun". Kurumsal imaj memnuniyeti, sosyal halkı, kurumun kapsamlı gücüne ve belirli değerlendirme genel izlenimi.4 ve 5 s "5 s" kavramının anlamı "SMILE (SMILE), hızlı (EED), dürüstlük, SINCERITY, zeki (SMART), çalışmalar (ÇALIŞMA) İngilizce kısaltma beş kelimedir." 5 s " konsept en temsilci hizmet kültürü yeniliğidir, yalnızca insan doğası gerçek zamanlı karakteristik değil, aynı zamanda önemli ölçüde manevra kabiliyeti vardır Gülümseme: mütevazı bir gülüş.

Bölümün detayları MANER’in “6S” yönetimi

Altın ve dokuz gümüş ten, tüm endüstriler meşgul olmaya başladı, Gao Ma güçlü destek ile yeni ve eski müşterilerin çoğunluğunu oluşturuyor, ancak birçok meslektaşı her gece geç saatlerde fazla mesai yapması gerekiyor, ancak şirketin ruhunun yönetimini hala hatırlıyor dokümanı iyi bir iş yapın "6S" site yönetimi.

Depo köşesi: temiz depo sadece yüzün ruhunu göstermek için personelin verimliliğini artırmakla kalmaz, en önemli şey, müşterilerin zaman kazanmasını sağlamak, işletmenin iyi bir imajını korumak için depo bilgilerini tam olarak korumaktır.

MANER Kesme makinası işletimi "6S" yönetimi

MANER Otomatik Su Pompası Test Sistemi "6S" Yönetimi

Üretim alanı "6S" yönetim işi yapar, sadece sahneyi temiz ve düzenli hale getirmekle kalmaz, düzenli çalışır, iş kalitesini ve verimliliğini sürekli iyileştirir, en önemli şey "6S" yönetimi gereklilikleri yoluyla işletmelerin ve çalışanların ortak gelişimdir. ve çalışanların olumlu bir tutum geliştirmelerine, iyi davranış geliştirmelerine yardımcı olmak için ortak ilerleme.
Ne kadar meşgul olsak da, kendi markamızın en yüksek standartlarına kadar olan anları unutmayalım, etrafındaki küçük şeylerden başlayıp daha sonra üretim kalitemize, yukarıdan aşağıya doğru mükemmel marka elde etmek için!

Ekibimiz
Tenet: dürüstlük, müşteri İlk yetenek: sadakat, dürüstlük, profesyonel ve girişimci ürün Konsept: dünyaya kalitemizi bildirmek için Stil: ciddiyetle, en hızlı şekilde, vaatlerimizi yerine getirmek: mazeret değil, görevi tamamlamak. iyidir Müşteri memnuniyeti: ebedi arayışımız Misyon: Dünyanın en üst aşamasına dayalı dünyanın en etkili tedarikçileri olmak Guangzhou Bu Beyanname Kurumsal Kullanımına Doğru: bilim ve teknolojinin ön saflarında yürüdük, devin eylemini gerçekleştirdik; Çok sayıda zorlukla yüzleşmeliyiz, korku hissetmemize neden oluyoruz; Bizi bir araya getirip, büyük hayalimiz için çabalayalım! Sadık bütünlüğümüz, profesyonel girişimcimiz, her birimizi seviyoruz, büyümek için savaşalım.